Politechnika Poznańska
Wydziału Budownictwa Lądowego
ABSOLWENCI
1971


Studia dzienne 5-letnie tytuł: Magister inżynier
			
Specjalność: Budownictwo miejskie i przemysłowe

Błasiński Wojciech	1949
Buczkowska Ewa	        1948
Chwaliszewski Michał	1947
Czarnecki Juliusz	1948
Deskur Bronisław	1949
Flinik Klaudiusz	1946
Frasunkiewicz Janina	1948
Garbatowska Mirosława	1947
Golkowski Maciej	1947
Grzegorczyk Barbara	1947
Haremski Ryszard	1947
Ignaczewski Miron	1948
Jasiczak Józef	        1948
Kajak Włodzimierz	1946
Kania Mieczysław	1947
Kąkol Stanisław	        1947
Klapiszewska Aleksandra	1948
Koziorowska Anna	1949
Krynicki Jerzy	        1948
Lewandowicz Elżbieta	1948
Lubawy Jadwiga	        1948
Łowińska Aldona	        1948
Maćkowiak Henryk	1948
Mulowska Barbara	1948
Nowicki Andrzej	        1946
Pankiewicz Jacek	1947
Pawłowicz Ewa	        1948
Pochanke Danuta	        1948
Rapp Piotr	        1948
Ratajczak Bogusław	1946
Ruszkowski Piotr	1948
Sierpowska Teresa	1948
Skotarczak Andrzej	1946
Śmigaj Elżbieta	        1947
Tomaszewicz Tadeusz	1948
Tomaszewska Halina	1948
Tomkiewicz Wiesław	1945
Wągrowski Andrzej	1948
Wdowicki Jacek	        1946
Winkel Elżbieta	        1949
Wyrwicz Irena	        1948
Zając Barbara	        1948
Ziemkowska Daria	1948

Specjalność: Drogi, ulice i lotniska

Baranowska-Jodda Krystyna 1948
Bogdański Bogdan	  1948
Brzeziński Romuald	  1945
Cudziło Tadeusz	          1948
Klemczak Jarosław	  1943
Łęgowski Bogdan	          1946
Pasik Jacek	          1945
Przybylski Józef	  1946
Superczyński Janusz	  1948
Wojciechowski Wiesław	  1946

Specjalność: Drogi żelazne

Adler Barbara	        1949
Anders Paweł	        1948
Dudziński Marian	1947
Florkiewicz Antoni	1947
Jackowska Lucyna	1948
Jęczkowski Leszek	1947
Juszczak Maria	        1948
Łukasz Henryk	        1947
Nowak Jan	        1948
Pilarski Ryszard	1947
Zając Zofia	        1948
Ziółkowski Andrzej	1947

Specjalność: Inżynieria komunalna

Banasik Elżbieta	     1948
Bieniaszewska Izabela	     1948
Czajczyński Andrzej	     1946 
Dobrosielski-Głodowski Józef 1946
Felt Wiesław	             1945
Figas Seweryn	             1946 
Gadzinowska-Łaganowska Maria 1947
Giertych Henryk	             1946
Hoffmann Bożena	             1948
Jesiołowska Anna	     1948
Jesionowska Hanna	     1947
Kwaśniewska Ewa	             1948
Labijak Hanna	             1948
Nowakowski Jerzy	     1947
Patan Henryk	             1945
Pazdro Barbara	             1948
Pieśkiewicz Wiesława	     1948
Popp Stefania	             1948
Prądzyńska Maria	     1948
Rogozińska Krystyna	     1949
Rozłuska Anna	             1948
Szymkiewicz Ryszard	     1948
Śmierzchalski Andrzej	     1949
Walas Maria	             1948
Walczak Krzysztof	     1948
Wojtkowiak Wiesława	     1948
Zalewska Danuta	             1948
Zugehocz Krystyna	     1948
Żerdziński Jerzy	     1948

Studia wieczorowe II° 2,5-letnie tytuł: magister inżynier

Specjalność: Inżynieryjno-ekonomiczna budownictwa

Adamski Tadeusz	        1935
Belczykowski Kazimierz	1934
Butlewski Andrzej	1941
Bzowy Henryk	        1932
Czajka Zdzisław	        1932
Drzewiecki Bogdan	1923
Jezierski Marian	1926
Kasprzak Włodzimierz	1931
Koschel Stefan	        1921
Labacki Wojciech	1937
Laurentowski Zbigniew	1929
Matuszak Władysław	1922
Meissner Szczepan	1939
Nowak Aleksander	1930
Orzeł Włodzimierz	1939
Paluszkiewicz Stanisław	1922
Paprzycki Zbigniew	1923
Pawlicki Daniel	        1940
Pierzchlewski Bogusław	1936
Przybylski Jerzy	1933
Skrzypczak Zbigniew	1939
Sobczak Wiktor	        1935
Szelejewski Alojzy	1939
Szurygajło Bogdan	1932
Szyc Henryk	        1928
Szymkowiak Aleksander	1939
Szypura Henryk	        1924
Tritt Stanisław	        1929
Weiss Franciszek	1935
Zielonacki Jerzy	1943
Studia wieczorowe 4,5-letnie tytuł: inżynier

Specjalność: Budownictwo miejskie i przemysłowe

Albrecht Romuald	1940
Bober Jadwiga	        1946
Boruczkowski Stefan	1934
Dąbrowski Zbigniew	1944
Dullin Władysław	1945
Dymczyk Ryszard	        1935
Gielnik Jerzy	        1944
Golczak Ryszard	        1945
Hintzler Janina	        1945
Kamiński Zdzisław	1943
Karaśkiewicz Stanisław	1946
Legocki Jerzy	        1948
Marcela Roman	        1937
Matyśkiewicz Michał	1935
Mikołajewski Henryk	1938
Morowski Piotr	        1942
Napierała Henryk	1938
Niedźwiedź Edward	1946
Nowicka Renata	        1947
Pawłowski Ryszard	1946
Rybowiak Tadeusz	1937
Sarnowski Wiktor	1941
Skotarczak Krystyna	1946
Sobiak Roman	        1946
Tonder Eugeniusz	1939
Wesołowski Zbyszko	1937
Włodarski Włodzimierz	1943
Wójkiewicz Jerzy	1944

Studia zaoczne II° 2,5-lelnie tytuł: magister inżynier

Specjalność: Inżynieryjno-ekonomiczna budownictwa

Bieluszko Stanisław	1927
Kaczmarek Norbert	1933
Kowalski Alfred	        1931
Mazurek Jerzy	        1933
Ożóg Antoni	        1926
Przystański Karol	1929
Stemerowicz Kazimierz	1926

Studia zaoczne 4,5-letnie tytuł: inżynier

Specjalność: Budownictwo miejskie i przemysłowe

Augustynowicz Henryk	1931
Byczyńska Irena	        1941
Dańkowski Michał	1939
Głąb Mirosław	        1937
Górska Janina	        1942
Grabias Stanisław	1944
Grzegrzótka Stanisław	1936
Jankowski Władysław	1944
Karolczak Tadeusz	1941
Klawińska Elżbieta	1940
Kuszczyński Antoni	1937
Lachota Zdzisław        1944
Lebioda Eugeniusz	1937
Mańczak Józef	        1924
Nowosielski Włodzimierz	1942
Palka Stanisława	1942
Rosenthal Barbara	1940
Rosochacki Sławomir	1937
Santorowski Stanisław	1941
Sieg Marian	        1938
Springer Barbara	1932
Spychała Andrzej	1938
Szpigun Kazimierz	1941
Urbaniak Zygmunt	1936
Walerjańczyk Jerzy	1942
Weiss Irena	        1938
Wieruszewski Jerzy	1941
Wojciechowski Bogdan	1937
Żmudziński Leszek	1939